Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Dwóch nowych posłów w klubie Kluzik-Rostkowskiej

Dwóch nowych posłów w klubie Kluzik-Rostkowskiej

Fot. PAP/Andrzej Rybczyński

Kolejnym posłem w klubie Polska jest Najważniejsza jest Andrzej Sośnierz, były szef Narodowego Funduszu Zdrowia. Nowy klub zasilił też Lucjan Karasiewicz.

O akcesie Sośnierza do klubu, któremu szefuje Joanna Kluzik-Rostkowska informuje TVN 24. Sośnierz zapowiedział, że wkrótce przedstawi program reform służby zdrowia pod hasłem Pacjent jest najważniejszy. Poseł zapowiedział, że chce wykorzystać swoje doświadczenie dla naprawy systemu służby zdrowia.

Lucjan Karasiewicz w nowym klubie chce zająć się tematyką gospodarczą. - Chcę, by moje pokolenie trzydziestolatków, którzy zaciągnęli kredyty hipoteczne na 30 lat, miało swoją reprezentację - podkreśla poseł.

23 listopada posłowie wyrzuceni oraz ci, którzy odeszli z PiS założyli klub parlamentarny Polska jest Najważniejsza. W składzie klubu znaleźli się:

Czytaj w Money.pl
Polska jest Najważniejsza idzie w górę - 6,4 proc. poparcia
Spadła natomiast popularność stowarzyszenia Janusza Palikota.
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
op
193.239.145.* 2010-12-04 16:35
dzieki panie sosnierz za dyskietki ,ktorych nie mozna odczytac w innej czesci kraju....W poniedzialek jade znow zalatwiac nowa bo komputer w przychodni nie potrafi odczytac,tesknie za legitymacja tak zwana papierowa ksiazeczka ktora zawsze moglam podbic na miejscu u pani kadrowej,,,a tu kolejny wydatek pa
turbodynamomen
83.5.61.* 2010-12-04 10:38
"Siedziałem na sośnie gwizdałem radośnie" - z tekstu ludowej przyśpiewki.Sośnierz to kanalia,drugiego nie znam...
konsekwentny
217.77.35.* 2010-12-03 13:45
Dla mnie to wyglada na ustawke zorganizowana przez J.Kaczynskiego ...
W innym przypadku nie rozumiem takiego zachowania uciekinierow z PISu... wszystko co osiagneli zawdzieczaja PISowi... , a jak nie dzieje sie zbyt dobrze to dezerterka.... Jesli czuja sie tacy mocni to niech wystapia z szeregow przed nowymi wyborami i kandyduja do parlamentu z wolnej stopy... Nie rozumiem ludzi glosujacych czy popierajacych takich dezrterow... Jesli pokazali juz teraz na co ich stac to az strach pomyslec jak szybko potrafiliby sie zwinac w przypadku zagrozenia dla Polski...Zdrajcow powinno sie wykluczac z parlamentu i nie mowic o nich w mediach dajac im darmowa reklame....Wg.mnie Ci co zostali wykluczeni owszem maja prawo przystapic do innej partii lub stworzyc wlasna, ale Ci co kozacza i uciekaja podczas trwajacej kadencji powinno sie naznaczac i wykluczac z parlamentu .... Zreszta wieksza czesc dezrterow to desperaci co nic nie potrafili osiagnac , a teraz maja nadzieje na jakies lepsze stolki przy pomocy nowego klubu... Nie dajcie sie ludzie mamic i zapamietajcie uciekinierow, zeby czasami ich nie wybrac w ponownych wyborach parlamentarnych....