Notowania

wypadki w polsce
05.08.2012 18:53

Harcerka przygnieciona drzewem zginęła. Miała 11 lat

Dziewczynka przebywała na obozie harcerskim nad jeziorem Wędromierz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reytan/public domain/wikipedia)

*11-letnia harcerka zginęła dziś przygnieciona przez drzewo, które złamało się podczas burzy w miejscowości Borowy Młyn w powiecie międzyrzeckim (lubuskie) - poinformował dyżurny lubuskiej straży pożarnej. *

Dziewczynka przebywała na obozie harcerskim nad jeziorem Wędromierz. Drzewo przygniotło ją podczas gwałtownej burzy, która przeszła nad miejscowością. Mimo udzielonej pomocy 11-latka zmarła - poinformował dyżurny lubuskiej straży pożarnej kpt. Dariusz Paluta.

Centrum Zarządzania Kryzysowego wojewody lubuskiego ostrzega przed burzami i silnymi wiatrami, które w niedzielę mają wystąpić w regionie. Wiatry mogą osiągnąć prędkość od 70 do 90 km/h.

Czytaj więcej w Money.pl
Lubuskie: Trzy osoby zginęły po dzisiejszym zderzeniu Audi, prawdopodobnie z Trójmiasta, wyjechało z drogi podporządkowanej i wymusiło pierwszeństwo.
Szukają sprawcy wypadku. Droga przejezdna Po wypadku droga krajowa nr 63 była zablokowana przez ponad trzy godziny. Policja zorganizowała objazdy przez Rudę, Rydzewo i Wysoką Kępę.
Tak leczą dzieci. Ognistą kulą z komputera Zamiast kozetki u psychoanalityka - opowieść fantasy. Wcielisz się w niej w wojownika i nauczysz panować nad emocjami.
Tagi: wypadki w polsce, wypadek, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz