Notowania

wypadki drogowe
05.08.2012 19:51

Lubelskie: Cztery ofiary wypadku w Kolonii Wisznice

Wyznaczono objazd przez miejscowość Żeszczynka. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 6 godzin.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

*Cztery osoby zginęły dziś po tym, jak samochód audi A4, którym podróżowały, zjechał na pobocze i uderzył w drzewa w miejscowości Kolonia Wisznice (lubelskie). *

Aktualizacja godz. 20.54

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że przejezdna jest już droga krajowa nr 63, zablokowana po dzisiejszym wypadku w miejscowości Kolonia Wisznice.

Do wypadku doszło przed godz. 17. Samochód jadący w kierunku Sławatycz na łuku jezdni zjechał na pobocze i uderzył w dwa rosnące obok siebie drzewa. Autem jechała rodzina z powiatu włodawskiego: 32-letnia kobieta, która prowadziła samochód, dwóch mężczyzn w wieku 33 i 48 lat oraz dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat.

Na miejscu śmierć poniosły cztery osoby - trzy osoby dorosłe i dziecko. Drugie dziecko zostało ranne, odwieziono je do szpitala - powiedziała Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja ustala okoliczności wypadku.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny wypadek. 30 pielgrzymów nie żyje 30 hinduskich pielgrzymów zginęło dziś w północno-zachodnich Indiach w zderzeniu czołowym ciężarówki, którą podróżowali, z inną.
Wypadek karetki i tira. Nie żyje pacjentka Przewożona karetką pogotowia 48-letnia kobieta zginęła po czołowym zderzeniu karetki z tirem.
Samochód wjechał w przystanek. Są ranni Trzy młode kobiety czekające na autobus zostały poważnie ranne, po tym jak osobowy volkswagen passat uderzył z dużą siłą w przystanek na ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz