Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Miller: "Pinior jest kłamcą i łajdakiem" [DŹWIĘK]

Miller: "Pinior jest kłamcą i łajdakiem"

Fot. Money.pl/Tomasz Brankiewicz

Ostre słowa Leszka Millera pod adresem byłego europosła Józefa Piniora, który twierdzi, że jest dokument regulujący funkcjonowanie tajnego więzienia CIA w Polsce. O sprawie napisała Gazeta Wyborcza.

Były premier wypowiadając sie dla polskich mediów w Brukseli, nazwał Józefa Piniora kłamcą i łajdakiem, w przypadku gdy okaże się, że Gazeta Wyborcza nie zmanipulowała jego słów.

POSŁUCHAJ SŁÓW LESZKA MILLERA:

Józef Pinior był deputowanym do Parlamentu Europejskiego poprzedniej kadencji. Zasiadał w specjalnej komisji parlamentarnej badającej sprawę domniemanych więzień CIA w Europie. Po ponad rocznym śledztwie, komisji nie udało się znaleźć niezbitych dowodów na istnienie tajnych baz.

O domniemanych więzieniach CIA w Polsce napisała kilka lat temu amerykańska prasa. To zapoczątkowało całą lawinę publikacji o tajnych bazach na terenie naszego kraju. Chodzi o lata 2002-2003, kiedy na czele rządu stał Leszek Miller. Zarówno on jak i ówczesny prezydent Aleksander Kwaśniewski, stanowczo zaprzeczają by w Polsce były tajne więzienia.

Czytaj w Money.pl
Miller wiedział o torturach CIA w Polsce?
Na to wskazuje relacja Józefa Piniora, który był w komisji Parlamentu Europejskiego badającej tę sprawę.
"Więzienia CIA to sprawa dla prokuratury"
Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego generał Stanisław Koziej uważa, że publiczne dywagacje na temat więzień CIA są zbyteczne i niepotrzebne.
Politycy SLD z zarzutami za więzienia CIA?
Siwiec: Prokuratura powinna jak najszybciej zająć jasne stanowisko w tej sprawie.
cia, więzienia, leszek miller, pinior
IAR
Czytaj także
Polecane galerie
Ryszard W
178.181.91.* 2011-06-18 21:30
Klewki leż tylko 40 km od Szyman. A leper zostal głujpkiem. Wy tez drodzy rodacy jestescie robienie w konia.
=****=
84.10.38.* 2011-06-01 14:43
WSZYSCY KAPUSIE TAK SIĘ BRONIĄ. IM BARDZIEJ BOLI ICH PRAWDA TYM GWAŁTOWNIEJ ZAPRZECZAJĄ.
wojtek 53
78.8.101.* 2011-06-01 10:39
brawo panie Miller tacy ludzie jak Pinior działają na szkodę państwa polskiego.Ja osobiście uważam że terrorystów powinno się traktować jak zbrodniarzy hitlerowskich.Wszyscy którzy stają w obranie terrorystów powinni się dobrze zastanowić czy dobrze postępują.Nawet prezydent to przemy sleć