Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Rosyjscy funkcjonariusze okradli konto ofiary smoleńskiej

Rosyjscy funkcjonariusze okradli konto ofiary smoleńskiej

Fot. Money.pl/Tomasz Brankiewicz

Aresztowano trzech funkcjonariuszy rosyjskiej grupy antyterrorystycznej OMON, którzy bezpośrednio po katastrofie w Smoleńsku okradli konto Andrzeja Przewoźnika, posługując się jego kartami kredytowymi - powiedział rzecznik rządu Paweł Graś.

- Błyskawicznie, także dzięki współpracy z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego i służb specjalnych Rosji, zostali zatrzymani trzej funkcjonariusze OMON-u, którzy tego haniebnego czynu się dopuścili - mówił Graś w Radiu Zet.

Dodał, że sprawcy czekają już w areszcie na proces i wyrok.

W sobotę Rzeczpospolita podała na swoich stronach internetowych, że około 6 tys. zł zniknęło z konta byłego sekretarza generalnego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, który zginął 10 kwietnia w katastrofie pod Smoleńskiem.

katastrofa, kradzież, aresztowanie, ofiara, smoleńsk
PAP
Czytaj także
Polecane galerie
cherlok szolms
79.185.235.* 2010-06-06 18:56
Czyli uwierzytelniają ruskie jedną z teorii spiskowych jakoby samolot z Prezydentem został POrwany a w Smoleńsku rozbito atrapę. A p. Przewoźnik pobrał ukradkiem pieniądze by kupić cokolwiek w łagrowej kantynie.
Bronek Wpadka
83.31.250.* 2010-06-06 14:14
A tusku i kolesie twierdzili, że współpraca z rosjanami jest taka wspaniała och i ach. O nic nie musimy się martwić. Tylko czekać co nam powiedzą lub podeślą najlepsi fachowcy na świecie
squun
77.115.141.* 2010-06-06 12:31
normalna kolej rzeczy w przyrodzie!
Zobacz więcej komentarzy (16)