Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Zabójstwo w Kwidzynie. Są zatrzymani przez policję

Zabójstwo w Kwidzynie. Są zatrzymani przez policję

Fot. East News
Pięciu mężczyzn zatrzymała policja w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Kwidzynie, gdzie zostali zamordowani 30-latek i jego 8-letni syn. Jeden z zatrzymanych jest przesłuchiwany.

Ciała ojca i syna policja znalazła poprzedniej nocy w ich mieszkaniu przy ul. Słowiańskiej w Kwidzynie.

Sierżant sztabowy, Agnieszka Stefańska z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poinformowała PAP w niedzielę wieczorem, że w związku ze sprawą zatrzymanych zostało pięciu mężczyzn, z których aktualnie przesłuchiwany jest 22-letni mieszkaniec Kwidzyna. Wszyscy zatrzymani byli notowani wcześniej za drobne przestępstwa.

Prokurator Jarosław Pawluczuk z Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie poinformował, że ojciec i syn zginęli od uderzeń młotkiem w głowę. Powiedział, że trwają czynności i niewykluczone, że jeszcze w niedzielę w nocy podejrzewany o dokonanie zbrodni 22-latek usłyszy zarzuty. Według prokuratury motywem morderstwa mógł być rabunek. Z mieszkania zamordowanego mężczyzny zginęły m.in. pieniądze, a z parkingu został skradziony jego samochód.

Czytaj więcej w Money.pl
Szef wywiadu wojskowego zamordowany
Według rozmówcy AP Gaziri, który objął stanowisko szefa wywiadu wojskowego zaledwie w zeszłym miesiącu, został zastrzelony przed domem swoich krewnych.
Zlecił zabójstwo dziennikarza. Trafił za kraty
Biznesmen Paweł Sopot na 7 lat trafi do kolonii karnej.
35 aresztowanych po zabójstwie dziennikarzy
Na razie nie wiadomo, czy zabójcy byli powiązani z tuareskimi separatystami na północy Mali lub działającymi w tym regionie Afryki bojownikami Al-Kaidy.
policja, zabójstwo, zatrzymani
PAP
Czytaj także
Polecane galerie
zorro zioberek
83.7.254.* 2013-12-30 10:38
Niech lepiej przywrócą banicje np. do buszu w afryce bez narzędzi caly goły jak przetrwa to pożyje, a jak nie to wola Boga. A tak to dostanie od 25lat do dożywocia i będzie kolejny raz resocjalizowany przez symetrie więzienną.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
James666
80.50.132.* 2013-12-30 08:27
BŁAGAM - przywrócić Karę Śmierci!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
R obert
83.5.101.* 2013-12-30 07:54
Żadna kara wprawdzie nie wróci życia zabitym ale należy całkowicie eliminować bandytów z tego świata. Jeżeli nie, to my będziemy ponosić karę za zabójstwo utrzymując morderców. Likwidacja kary śmierci była jednym z najgłupszych działań w XX wieku.